11 Mart 2011 Cuma

Korkulur !

Survivor Nihat Doğan..

"Programın adı survivor, sanırım hayatta kalmaya çalışacağız." tadında açıklama bekliyoruz Nihat Doğan'dan..Ama Acun'u tebrik etmek lazım yine izlenecek bir yarışmaya imza atacak.. :)

Japonya'da Depremde Camdan Atlayan Tek Kişi Bir Türk!

Japonya’daki 8,9 büyüklüğündeki depremi yaşayan Türklerden Selimhan Kılıç, sarsıntı başlayınca kendini camdan dışarı attığını söyledi. Kılıç, “Biraz sakinleşince eve girdim. İkinci sarsıntıda da yine camdan atladım” dedi.Japonya’da meydana gelen 8,9 büyüklüğündeki deprem sırasında ülkede bulunan Türklerden İbrahim Selimhan Kılıç, NTV’nin canlı yayınına telefonla bağlandı. Kılıç, deprem sırasında yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:
“Ben Tokyo’ya 20 kilometre uzaklıktaki Tayitama eyaletinin Toka şehrinde oturuyorum. İlk sarsıntı sırasında evdeydim. Bayağı bir şiddetliydi. Kendimi camdan dışarı attım. Fakat uzun sürdü, hemen kesilmedi. Biraz sakinleşir gibi olunca tekrar eve girdim. Ama ikinci kez bir sarsıntı oldu, ben yine camdan atladım. Küçük sarsıntılar halen devam ediyor.
Bulunduğumuz yerde bir sıkıntı yok, sadece gaz kesildi. Japonya birçok yerinde arkadaşlarım var. Onlarla internette görüştüm. Japonya’da yaklaşık 4-5 bin Türk yaşıyor, hiç birinde yaralanma, ölüm veya herhangi bir sıkıntı yoktur. En fazla yıkım Miyagi tarafında oldu. Orada ölü sayısı 60 diye veriliyor.”

'Çocuklar deprem çantasıyla bahçeye koştu'
Japonya'daki depremi yaşayan Ayham Kalkan o anı NTV'ye anlattı.
Japonya'nın kuzeydoğusunu vuran şiddetli deprem, başta başkent Tokyo olmak üzere ülkenin birçok bölgesinde hissedildi.
Tokyo'da yaşayan Türk vatandaşlarından Ayhan Kalkan yaşadığı paniği NTV'ye anlattı. Kalkan'ın açıklamalarını izleyin.

9 Mart 2011 Çarşamba

Yine :)

Satilmislar.jpg

Şu eziklere bak yahu.Bizim geçen sene son maçta şampiyonluk kaybetmemiz, en az bizim kadar Gs ve Bjk'ye zarar verdi.
Şu söylediğimde çok ciddiyim, b.k atmak falan gibi bir derdim yok. Bizim halimize gülmekten, kendilerine bakmayı unuttular.
Biz bir sezonu kaybettik, bu sene düştüğümüz yerden kalktık, gene şampiyonluk mücadelemizi veriyoruz.
Onlar önümüzdeki 3 5 senelerini kaybettiler, farkına varamıyorlar bir türlü. Fenerbahçenin başarısızlığı öyle mutlu etti ki, gözleri kör oldu mutluluktan.
Kendileri ne haldeler farkına varamıyorlar bir türlü.
Biri sezon başında tarihinin en iyi kadrosu diye yola çıktı, uzay takımıyız, bu lige fazlayız, bu lige fazlayız Premier League'e taşınıyoruz diye başladığı sezonda, Mart ayında Fenerbahçe'nin 19 puan gerisinde. Geçen sene o travmayı ikinci kere yaşayan Fenerbahçe'nin...
Diğeri, sezon içinde ikinci kere teknik direktör değiştirmenin arefesinde. Gönderdiklerinin biri Frank Rijkaard, adamı Barcelona'yı babam da şampiyon yapar diye diye yolladılar ülkeden. Diğeri de Hagi, Gs'ın son yirmi senesinin belki en sevilen ve en önemli futbolcusu. Az kaldı, ondan da bir Erdoğan Arıca, bir Yılmaz Vural yaratacaklar camia olarak. Peki onlar ligde ne durumda? Fenerbahçe'nin 21 puan gerisinde.
Aferin, böyle devam edin. Çok samimiyim. Bu kafayla devam edin. Fenerliler timsah yaptı meh meh meh, maç 2-2 akikoko. Bu kafayla devam edin. Takımınız küme düşsün, siz Fenerle eğlenmeye devam edin. Alemde en büyük eğlence Fener'di ne de olsa. Bozmadan devam edin ki, başınız dertten g*tünüz bitten kurtulmasın.
Ondan sonra Şenol Güneş'e yaltaklanırsınız işte, abi bizi yen yalvarırım yen ki Fener şampiyon olamasın diye.
Ha ben niye bunları yazdım şimdi gece gece? Ulan her şeye rağmen, sizinle çekişmenin bir adabı, bir düsturu, bir tadı vardı. Şimdi siz yokken rakip diye karşımızdakilere bakıyorum da, Ebu Cehil'e rahmet okutuyorlar arkadaş. Sıkıldım, bunaldım yeminle...

Seni Sevmeyen Ölsün !!

Gençlerbirliği-Fenerbahçe 2-4

Pek fazla yoruma gerek yok bazılarının canı yandı sadece olan bu.. :)

Go go go !!

The Infamous Middle Finger