14 Mayıs 2011 Cumartesi

Alex..

Süper olmuş..

Krampon.net :)Boston - Miami maçını Ömer Üründül yorumladı; NBA TV, NTVspor ile sözleşme yenileme kararını gözden geçirme kararı aldı.

NBA play-off serisinde 12 mayıs 2011 günü oynanan Miami Heat - Boston Celtics eşleşmesinin 5. maçında Türk televizyonlarında istenmeyen şeyler yaşandı.

Gece 02.00'de yayınlanan maçı Murat Kosova ve Kaan Kural'ın anlatıp yorumlaması beklenirken, Kaan Kural'ın hangi NBA armalı kapşonlusunu giymeye bir türlü karar veremeyip geç kalması üzerine Murat Kosova'ya Ömer Üründül eşlik etti.

Murat Kosova'nın Dwayne Wade attıkça coştuğu Lebron James smaçladıkça çığlık attığı, Garnett ve Rondo'yu sürekli hakem düdüğünün kurtardığı maçta Ömer Üründül'ün oldukça sakince yaptığı ölümcül yorumlar ekran başındaki milyonlarca izleyiciyi kendinden geçirdi.
 • "Tabi şimdi "Mayimi Hayt" önde baskıyı iyi kuruyo zaten saha avantajı da onlarda"


 • "Kim en az basketi yerse o kazanır"


 • "Şu Garnett defansın omurgası di mi Murat Erdoğan şey Murat"


 • "Şimdi rakibe resmen yan top veriyosun orda ne kadar gereksiz bir faul o"


 • "Ray Allen sürekli uzaktan şut çekiyor, Boston'a zarar veriyor"


 • "Lebron James zorluk derecesi yüksek maçlarda pasifize oluyor. Vouuuuv smaç yaptı"


 • "Boston oyunu kendi yarı alanında kabullendi, inanılmaz"


 • "Boston'da Wade gibi topu elinde eriten bir yıldız yok"

  İlk çeyrek sona ererken Murat Kosova'nın "Kağannn" diye ağladığı canlı yayında mikrofonlara yansırken, Ömer Üründül'ün "Tam Premier Lig kalitesinde maç oluyo yalnız" demesiyle sinir krizi geçiren deneyimli spiker, 3.çeyrek sonunda 10 haykırma, 12 ağlama ve 15 sinir krizi rakamlarına ulaşarak triple-double yapmayı başardı.

 • Miami Heat'in Boston'u elediği bu olaylı maçın ardından mikrofonlarımıza konuşan Kaan Kural: "Murat Kosova'yı hastanede ziyarete gittim. Bana gözlüğünü fırlattı. Ho ho ho. İnanılmaz derecede sinirliydi. Ben Boston taraftarıyım kendi acımı yaşayamadım" diye konuştu.

  Öte yandan NBA TV yönetiminin maçın görüntülerini NTV'den istediği, Ömer Üründül'ün yorumlarını izleyen David Stern'ün basketbol sporu ile ilgili radikal kararların eşiğine geldiği de gelen bilgiler arasında. 

 • 12 Mayıs 2011 Perşembe

  Zafere Giden Yol Dikenlerle Doludur :)

  Taurasi..

  Diana Taurasi doping süresince kendisine binlerce destek mesajı atan, adına geri dönmesi için internet sitesi açan, Phoneix'deki yerel gazeteye kendisine destek vermek için ilan parası verebilen insanların sevdiği renkler için oynamayı değil, kendisini dopingci diye suçlayıp, temize çıkmasına rağmen işin içinde Amerika'nın olduğunu belirten, diyet ödendiğinden bahseden kulüp için oynamayı seçmiştir. Ataşehir'deki salona ilk ziyaretinde kendisini bu kadar sahiplenen insanların nefretinin de ne büyük olabileceğini bizzat tecrübe edecek artık..

  11 Mayıs 2011 Çarşamba

  Süper Lig 33. Hafta Tahminleri

  Antalya-Karabük: 0
  Konya-Sivas: 0
  Manisa-Buca: 1
  G.Birliği-G.Saray: 1
  Kayseri-G.Antep: 0
  Kasımpaşa-Bursa: 2
  F.Bahçe-A.Gücü: 1
  Trabzon-İstanbul BŞB:: 1
  Beşiktaş-Eskişehir: 1

  10 Mayıs 2011 Salı

  Püskevit :))

  Helal Nuri !

  Nuri, ülkemizi çok iyi bir şekilde temsil edecektir İspanya'da. Valencia'lı Mehmet Topal örneğinde olduğu gibi. Bir de ayrıca şöyle bir durum var ki, Madrid'e transferi konuşulan bir diğer isim ise, Hamit Altıntop. Eğer onunda transferi gerçekleşirse, Türk futbolu açısından çok önemli transferler gerçekleşmiş olur kısa bir süre içerisinde. Bayern'de olduğu gibi, Madrid'te de rahatlıkla uyum sağlayacaktır Hamit, tabii transferinin gerçekleşmesi durumunda.

  Gibi..

  Karabük 0-1 Fenerbahçe..Az Kaldı..

  Hayat değişik yollar sunarken bu günlerde,yine en büyük sıkıntı en büyük heyecan en büyük stres Fenerbahçe üzerine.Yazacak çok şey,anlatacak çok hikaye var bu şampiyonlukla ilgili.Hepsi inşallah şampiyon olunca yazılacak .Hak eden kazansın diyorum kaç haftadır,biz hak ediyoruz bu şampiyonluğu.

  Sadece 2 hafta kaldı.
  The Infamous Middle Finger